شما اینجا هستید
اخبارکیش » سخنی کوتاه با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

“یاداشت خبرنگار”

سخنی کوتاه با دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش:

“افکارعمومی جزیره کیش را جدی بگیرید تا پشتیبان اهداف شما باشند نه علیه تان”

 

با توجه به اینکه روزهای پایانی نخستین سال مسئولیت تان در سازمان منطقه آزاد کیش نزدیک است و اگر چه به علت عدم شناخت کافی از افکار عمومی جزیره سال سخت و چالشی را گذراندید اما با پیشگیری به موقع از خروج اخبار منفی و تلخ، نقاط ضعف، انتقادات غیر سازنده و غیر دوستانه با تلاش دوستداران، کارشناسان و دلسوزان جزیره بخش بزرگ نابسامانی ها به بیرون ازجزیره انتقال پیدا نکرد! و دلیل این پیشگیری و در واقع جلو گیری نیز نگاه مثبت و امیدوارانه ساکنان کیش به دیدگاههای شما در حوزه های مختلف معاونت ها به ویژه گردشگری، فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی و… در کنار تلاش و پشتکار حضرتعالی برای انتخاب هر چه بهتر مدیران و مشاوران کارآمد بوده است و کوشش شده است اخبار خروجی تحت تاثیر نقاط ضعف، افکارمنفی، سوتفاهمات، چالش هاو بعضی از ناکارآمدی ها نباشد.
اما شنیدنی ها درون سازمانی ودر میان افکار عمومی کیش حکایت از آن دارد که امور جاری به دلخواه برطبق ساز و کارهای شما نبوده و نیست!

بی تردید یکی از مهمترین دلایل بروز برخی از نا بسامانی هاو چالش ها شیوه های ناصحیح تبلیغات خروجی سازمان بوده است که به روش بسیار پیش وپا افتاده و پر اشتباه توسط افراد غیر متخصص و غیرحرفه ای انعکاس داده میشود. با این وجود اطمینان داریم که درسال کاری پیش رو بدنبال تغییر و تحولات ساختاری خواهید بود که معاونت ها و مدیران بتوانند درصد بالایی از امورجاری زیر مجموعه سازمان را در آغاز سال دوم فعالیت جنابعالی که قطعا” مسئولیت های سازمان سخت تر، چالش هاجدی تر و افکار عمومی تیزبین تر و هوشیارتر خواهد بود شاهد بهترین خروجی عملکرد کاری از سوی سازمان باشیم.

جناب دکترانصاری لاری امیدواریم که تصمیمات و برنامه های کاری شما در نیمه دوم سالجاری اوضاع را به شایسته ترین حالت و طبعا” بهتر از سال گذشته مبدل کند.
لذا درخاتمه به عنوان یک درخواست عمومی از شما تقاضا میشود که برای جلو گیری از استفاده ی القابی چون مدیر پروازی وغیره …و ایجاد سو تفاهم از سفرهای غیر ضروری به تهران و خارج از کشور بکاهید و زمان بیشتری را صرف حضور در بین مردم جزیره و بطن زندگی جاری آنها نمائید و همچنین گفتگو با بازاریان و صنوف مختلف فعال در جزیره آنهم بدون حضور خبرنگاران و فقط به اتفاق عکاسان روابط عمومی سازمان را در برنامه های آتی خود جای بدهید.

موفقیت و سربلندی شما آرزوی قلبی دوستداران و ساکنان جزیره کیش است و عملی شدن اهداف و برنامه ها و وعده های شما قطعا” موجب رفاه وآسایش ساکنان و رونق گردشگری که در حقیقت شریان حیاتی جزیره است خواهد شد.

فریدون پری نژاد

 

(( مقالات درج شده در این پایگاه خبری-تحلیلی لزوما دیدگاه مدیران این رسانه نمی باشد))

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش