شما اینجا هستید
اجتماعی » کیش به پایگاه اصلی تمرینات ورزشکاران ملی پوش و تیم‌های ورزشی تبدیل می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش ، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، صبح پنجشنبه ۸ اسفند ، طی بازدید از تمرینات احسان حدادی، ورزشکار ملی پوش کشورمان و قهرمان پرتاب دیسک المپیک، ضمن ابراز خرسندی از حضور نام‌آوران ایران در جزیره کیش گفت: باتوجه به شرایط آرام، مناسب و با کیفیت ورزش جزیره، در نظر داریم کیش را به پایگاه اصلی و اساسی تمرینات ورزشکاران و تیم‌های ورزشی که افتخار کشور هستند تبدیل کنیم. وی این دیدگاه را رویکرد اصلی سازمان عنوان کرد و با بیان اینکه مجموعه ورزشی المپیک در دستور کار بازسازی و نوسازی است گفت: کیش بخشی از ایران بزرگ است که با دارا بودن امکانات و ظرفیت‌های مطلوب، به‌ویژه در ۶ ماهه دوم سال با شرایط آب و هوایی بسیار مناسب می‌تواند پایگاه ورزش کشور باشد.

غلامحسین مظفری افزود: مایه خوشحالی است که ورزشکار ارزشمند ایران، احسان حدادی تمرینات خود را در جزیره پی‌گیری می کند و ما در مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش در نظر داریم ساخت مجموعه اختصاصی دو و میدانی، پرتاب دیسک و دیگر رشته‌های این حوزه را در بودجه سال ۹۹ موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش قرار دهیم.

 

مظفری همچنین درخصوص بازی‌های جام‌جهانی با اشاره به این‌که رایزنی‌ها با قطر و فدراسیون فوتبال درحال انجام است گفت: متقاضیان زیادی از بخش خصوصی برای آماده‌سازی شرایط میزبانی به ما مراجعه کردند و امیدواریم که تا یک سال پیش از مسابقات، مجموعه‌های استانداردی برای پاسخگویی به نیاز ورزشکاران ملی و بین‌المللی فراهم شود.

گفتنی است غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه، از تمرینات اردوی ورزشکاران تیروکمان پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن، در جزیره کیش نیز بازدید کرد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. uoes parinejad

    جالب که هیچکدام از مسئولین کیش دراین روزهای پرخطر از آلودگی ویروس کرونا، از ماسک و یا دستکش استفاده نمی کنند؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش