شما اینجا هستید
اجتماعی » پویش کودکان سایبری در کیش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبر پلیس، سرهنگ “محمدرضا رضایی” رئیس پلیس فتا کیش اظهار داشت: این پویش با هدف افزایش آگاهی عمومی از مخاطرات فضای مجازی برای کودکان برگزار خواهد شد.

سرهنگ رضایی اعلام داشت: نسل آینده که همان کودکان حال حاضر هستند از اهمیت زیادی برخوردارند و آینده کشور در دست آنهاست. با توجه به اینکه صد در صد جامعه کودکان ما کاربر اینترنت محسوب می شوند و فضای تحصیل، بازی و ارتباطی کودکان ما امروز تغییر پیدا کرده و به فضای مجازی منتقل شده است ،پلیس فتا هم در کنار برنامه ها و حمایت همیشگی از کودکان قصد دارد پویش کودکان سایبری را در جزیره زیبای کیش برگزار نماید.

این مقام انتظامی افزود: در این پویش مصمم هستیم تا توجه خانواده ، مسولین ، سازمانها و همه افراد جامعه را به نحوه همراهی والدین و استفاده صحیح کودکان از فضای مجازی ، جلب نماییم و این پویش با موضوعاتی چون کرونا و آموزش مجازی, اعتیاد اینترنتی, خشونت سایبری,والدگری در فضای مجازی, کودک کار سایبری و … را در بر خواهد گرفت.

رئیس پلیس فتا کیش در پایان خاطر نشان کرد: والدین می توانند علاوه بر استفاده از برنامه های رادیویی و تلویزیونی, تصویر نوشته ها و … که در این خصوص برای کیشوندان تهیه گردیده است. از محتوا های غنی لینک https://cyberpolice.ir/cyberkids در سایت پلیس فتا برخوردار شوند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش