شما اینجا هستید
اجتماعی » بخشی از برنامه های جام جهانی از طریق شبکه ورزش در جزیره کیش برگزار شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از  ایرنا،عزیز الله فرضی پور روز دوشنبه در آیین بررسی زیرساخت های ورزشی جزیره کیش برای اجرای برنامه های شبکه ورزش در ایام جام جهانی با اشاره به برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد کیش برای جذب بخشی از تماشاگران جام جهانی و همچنین تدارک میزبانی از گردشگران براساس اسناد بالادستی اظهار داشت: در این راستا هم اکنون ساخت سه زمین فوتبال و نوسازی ۲ زمین دیگر در دستور کار قرار گرفته و به زودی به بهره برداری می رسد.

مجری شبکه ورزش هم با اشاره به اینکه بخشی از برنامه های جام جهانی شبکه ورزش با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش در این جزیره برگزار می شود اظهار داشت: قرار است بخشی از برنامه های جام جهانی از طریق شبکه ورزش در جزیره کیش برگزار شود که در این راستا هم اکنون مکان های ورزشی و لوکیشن های این برنامه انتخاب شده است.

جواد خیابانوی با اشاره به اینکه میزبانی کیش از ویژه برنامه های جام جهانی ۲۰۲۲ شبکه ورزش از ماه آینده شروع می شود اضافه کرد: برنامه ریزی این جزیره برای سهم آفرینی در جام جهانی بدون شک در دوران بعد از کرونا می تواند سهم قابل توجهی در اعتلای ورزش ایران داشته باشند.

همچنین جزیره کیش از اول تیر تا پایان آذر سال جاری در قالب جشنواره جزیره فوتبالی میزبان هواداران جام جهانی است که این جشنواره با همت و پشتیبانی بخش خصوصی و همکاری بخش دولتی به دنبال معرفی کیش به ایرانیان و جهانیان است.

ایجاد رونق اقتصادی در جزیره، تبدیل کیش به عنوان مقصد ویژه برای رویدادهای بین المللی، تحقق اهداف سیاست های بالادستی کشور بر مبنای توافقات صورت گرفته بین ایران و قطر در همکاری برای برگزاری جام جهانی و برندینگ کیش در عرصه تورسیم ورزشی و تامین و پشتیبانی از منابع غذایی و امکانات مورد نیاز قطر از دیگر اهداف برگزاری جشنواره فوتبالی است.

حضور ستاره‌های بزرگ فوتبال، برگزاری مسابقات مختلف ملی و بین المللی، نمایش پخش زنده مسابقات فوتبال با حضور کارشناسان داخلی و خارجی فوتبال در طول برگزاری جشنواره از جمله برنامه های بخش خصوصی برای میزبانی از هواداران جام جهانی در این جشنواره است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش