شما اینجا هستید
اخبارکیش » اولین جلسه تمرین هنرهای رزمی ترکیبی mma در کیش برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، عصر دوشنبه ۳۰ خرداد اولین جلسه تمرین هنرهای رزمی ترکیبی mma در کیش عصر با همت رئیس هیات انجمن ورزشهای و رزمی کیش و مسئول ورزشهای رزمی ترکیبی mma در سالن غدیر مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد. احمد پاکنهاد با اعلام این خبر گفت: باتوجه به استقبال خوب از این رشته بسیار پر انرژی و پرطرفدار در جامعه ورزشی در سطح دنیا و علاقه مندی ورزشکاران جزیره کیش به این رشته که سرآمد همه رشته های رزمی می باشد و هر ورزشکاری در رشته های رزمی،کشتی،جودو برای اینکه دوران ورزشی خود را کامل کند حتما میبایستی یک فایتر خوب در گیچ هشت ضلعی mma فایت کرده باشد، این رشته با کادری مجرب در کیش راه اندازی شد. رئیس هیات انجمن ورزشهای و رزمی کیش اعلام کرد: با ایجاد یک کارگروه تخصصی فنی و بهره مندی از ظرفیت مربیات سازنده کیش همچنین استاد محمد رضا قهاری که در کیش به عنوان بیانگذار ووشو از ایشان یاد میشود و شاگردان بسیار با اخلاق و قهرمانانی در سطح دنیا معرفی کرده است. محسن هداوند و علی دلیخون از مربیان سازنده و پرافتخار کیش در رشته موی تای که قهرمانان آسیا و جهان تحویل جامعه ورزشی کیش داده اند. سید مجید شاه کرمی از مربیان در رشته جوجیتسو و از بسیجیان و نیروهای ولایت مدار و بااخلاق که و ورزشکاران ببسیار خوبی به جامعه ورزشی کشور معرفی کرده و خود ایشان از مربیان تراز اول جوجییتسو و پانکریشن در سطح کشور میباشند. و سید محمد مهدی محمدی از مربیان ارزشمند و بااخلاق رشته های کیک بوکسینک و دفاع شخصی و ورزشهای ترکیبی که سالیان سال موفقعیت های زیاد کسب نمودند. مجید خندانی از مربیان خوش فکر در رشته های موی تای و کیک بوکسینگ و ورزشهای ترکیبی mma در خارج از کشور که سالیان سال از و زشکاران تیم ملی بوده و افتخارات زیادی را در کارنامه خود دارد. نادر تیموری از مربیان بااخلاق جزیره کیش و از قهرمانان خوب این رشته که سالیان سال ورزشکاران و قهرمان خوبی در سطح کشور به جامعه رزمی کشور معرفی کرده است و مهدی داود آبادی نیز از مربیان سازنده کیش هستند که در چارچوب کادر فنی ورزشهای رزمی ترکیبی mma. در کیش قرار گرفته اند.

بر اساس این گزارش بعد پایان اولین تمرین در عصر دوشنبه،  احکام مسئولیتی کارگروه تخصصی فنی هنرهای ترکیبیی mma به آقایان محمد رضا قهاری به عنوان نایب رئیس ورزشهای ترکیببی و مسئول کمیته فنی ، مجید خندانی به عنوان عضو هیات رئیسه و عضو کمیته فنی، علی دلیخون به عنوان عضو کمیته اجرائی، آرش دلیخون از قهرمانان جهان در رشته موی تای به عنوان کمیته استعدادیابی، یوسف سیاری از قهرمان خوب جودو و ووشو به عنوان مسئول کمیته استعدادیابی، سید مجید شاه کرمی به عنوان دبیر هیات انجمن ورزشهای رزمی و دبیر هنرهای ترکیبیی mma، محسن هداوند به عنوان مدیر اجرائی ورزشهای ترکیبی mma، علیرضا صمدانی به عنوان عضو کمیته اجرائی، سید محمد مهدی محمدی به عنوان مسئول کمیته برگزاری مسابقات، مرتضی قربانیان مسیول کمیته انظباتی، فریدون رضایی، عضو شورای سیاست گذاری ورزشهای ترکیبی، رضا اقبال زاده به عنوان عضو هیات رئیسه هیات انجمن ورزشهای رزمی به مدت یکسال و رضا حسنی به عنوان مسئول کمیته اقتصادی هیات انجمن ورزشهای رزمی به مدت یکسال حکم مسئولیت خود را از احمد پاکنهاد دریافت کردند همچنین مجید شاه کرمی به عنوان دبیر جدید هیات انجمن ورزشهای رزمی منصوب و از زحمات محمد هاشمی در این مسئولیت تقدیر و تشکر گردید و محمد هاشمی به عنوان عضو کمیته برگزاری مسابقات به مدت یکسال منصوب شد.

احمد پاکنهاد، رئیس هیات انجمن ورزشهای و رزمی کیش و مسیول ورزشهای رزمی ترکیبی mma در کیش به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش گفت:  باتوجه به سیاست انجمن ورزشهای رزمی مقرر گردید شورایی  تحت عنوان شورای سیاست گذاری انجمن ورزشهای رزمی کیش متشکل از افرادی تاثیرگذار و نقش آفرین تمامی رشته های انجمن ورزشهای رزمی طی چند روز آینده معرفی گردد.

وی افزود: در پایان جا دارد از زحمات و توجهات مدیرعامل محترم شرکت عمران و خدمات شهری کیش صمیمانه تشکر کنم و علت آن هم همراهی و همسویی ایشان با هیات ها و همچنین درک متقابلی است که ایشان با هیات انجمن ورزشهای رزمی و هچنین توسعه ورزشهای ترکیبی در کیش داشتند تقدیر و تشکر کنم و امیدواریم هر چه زودتر قفس و یا گیچ ورزشهای ترکیبی در کیش نصب و راه اندازی شود و ورزشکاران بتواند از این ظرفیت نهایت استفاده را ببرند و جزیره کیش به عنوان پایلوت ورزشهای ترکیبی mma در کشور نام گذاری گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش