شما اینجا هستید
اجتماعی » بهره مندی بیش از ۲۴ هزار نفر مسافر از خدمات بندری کیش در مردادماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت الله محمدی با بیان این که در مرداد امسال تعداد ۲ هزار و ۸۵۵ خودرو سواری توسط ۵۴۹ شناور از مبادی ورودی و خروجی جزیره کیش تردد داشتند، گفت: بر اساس آمار ارائه شده، تعداد ۱۲هزار و ۳۱۹ نفر مسافر ورودی و ۱۲ هزار و ۳۶۶ مسافر خروجی از خدمات بندری کیش بهره مند شدند.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در خصوص آمار ورودی و خروجی مسافران از طریق شناورها به مقصد کیش، اظهار داشت: مرداد امسال به تعداد ۶ هزار و ۳۰۷ مسافر ورودی و تعداد ۶ هزار و ۹۵۸ مسافر خروجی از طریق شناورها خدمات شایسته ای در امور بندری کیش ارائه شده است.

عزت الله محمدی، افزود: تعداد ۶ هزار و ۱۲ نفر مسافر ورودی و تعداد ۵ هزار و ۴۰۸ مسافر خروجی سرنشینان خودورهای بودند که مرداد امسال  به مقصد کیش سفر کردند که در مقایسه با سال گذشته به ترتیب رشد ۲۴۷ درصدی و ۶۴ درصدی را نشان می دهد.

محمدی، گفت: مرداد امسال ورود انواع خودروها به جزیره کیش و بالعکس در مقایسه با سال گذشته، ۴۸ درصد افزایش داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از هوشمند سازی بنادر کیش خبر داد و خاطر نشان کرد: ضمن هوشمند سازی بنادر در حوزه خدمات رسانی به گردشگران دریایی و همچنین مبادلات کالا و … نیز بر اساس زمان بندی صورت گرفته در حال پیاده سازی است.

لازم به ذکر است بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش به عنوان دو شاه راه اصلی ورود و خروج این منطقه محسوب می شود که عملیاتی شدن پروژه های نیمه تمام و توسعه زیر ساختی در اولویت نخست این شرکت قرار گرفته است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش