شما اینجا هستید
اخبارکیش » رعایت مقررات و ضوابط و تکریم گردشگران مهم ترین الویت بهره برداران ایستگاه های دوچرخه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، عزیزاله فرضی پور سرپرست معاونت ورزش و تفریحات سالم، در نشستی با بهره برداران ایستگاه های دوچرخه،ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت این ایستگاه ها با همکاری و همت بهره برداران اظهار داشت: تاکنون بارها در نشست های مختلف از بهره برداران خواسته شده تا با ایجاد جامعه صنفی  به فعالیت های خود ماهیت حقوقی داده و بتوانند همانند سایر جوامع فعال در جزیره ، با ساماندهی وضع موجود شرایط مطلوب تری مهیا کنند.
وی تاکید کرد: رویکرد شرکت عمران، آب و خدمات ارتقای کمی و کیفی خدمات و افزایش رضایتمندی شهروندان و گردشگران است از این رو تلاش شده تا با واگذاری ایستگاه های دوچرخه به متقاضیان با نرخ اجاره اندک، این سیاست به طور کامل اجرایی شود.
وی تصریح کرد:  بهره برداران این ایستگاه ها موظف به تکریم گردشگران بوده و مجاز به گرانفروشی و ارائه خدمات با نرخ نامتعارف نیستند.
فرضی پور با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و مقررات وضع شده در قراردادهای فی مابین با بهره برداران ایستگاه های دوچرخه تاکید کرد: از آنجا که بهره برداران ملزم به رعایت کلیه مفاد مندرج در قراردادهای فی مابین هستند  واگذاری ایستگاه به اشخاص غیر، خلاف مقررات بوده  و با تخلفات این چنینی برخورد جدی خواهد شد.
سرپرست معاونت ورزش و تفریحات سالم با اشاره به ضوابط مربوط به عدم اجاره موتور شارژی در جزیره کیش افزود: اجاره موتور شارژی توسط ایستگاه داران دوچرخه به هرشکل تخلف محسوب شده و  برخورد جدی با متخلفان را به دنبال دارد. در صورت تکرار این رویه نیز براساس ضوابط و مقررات  ایستگاه متخلف تعطیل خواهد شد.
وی با بیان اینکه ایستگاه های دوچرخه تنها می توانند ۳ دستگاه اسکوتر برقی که  مشخصات فنی آن با موتور شارژی تفاوت عمده دارد را اجاره دهند افزود:
اجاره موتور شارژی فقط در ایستگاه های دارای مجوز ارائه خدمات موتور مجاز می باشد.
در این جلسه بهره برداران ایستگاه های دوچرخه برخی مشکلات خود از جمله ضرورت بهسازی فضای فیزیکی و سازه ایستگاه ها و  اجاره انواع موتور به صورت غیرقانونی  را مطرح کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش