شما اینجا هستید
اخبارکیش » پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش رونمایی شد

 دراین نشست که روز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ باحضور معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد، مهدی ادیبان با بیان اینکه بنیان اقتصادی این منطقه بر پایه گردشگری است، گفت: جزیره کیش با شاخصه های مناسب حمل ونقلی، اقامت، تفریحات، خرید وسرگرمی، پذیرایی و خدمات دهی دارای کاملترین اکوسیستم گردشگری کشور است زیرا ماموریت این منطقه آزاد کشور و بنیان اقتصادی جزیره کیش برمحور گردشگری و تجارت است.

وی بر نقش مهم میزبانی از رویدادهای مختلف در رونق گردشگری تاکید کرد و افزود:: برگزاری رویدادهای گردشگری از موضوعاتی است که درکیش مغفول مانده درحالیکه این رویدادها علاوه برمعرفی ظرفیت های گردشگری جزیره کیش محل تعامل، مشارکت، ارائه دستاوردها وتبادل اطلاعات است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش درادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش اظهار داشت: این نمایشگاه با شعار معرفی ظرفیت های ایران به جهان با حضور فعالان صنعت گردشگری کشور و با تاکید بر اهمیت نقش تبلیغات و رسانه ها درمعرفی ظرفیت های گردشگری کیش وکشور برگزار می شود.

مهدی ادیبان تصریح کرد: از ویژگیهای برگزاری این نمایشگاه، رویکرد متفاوت دربرگزاری برنامه های جنبی شامل سمپوزیوم هتلداری، گردهمایی بلاگرهای گردشگری و گردهمایی سرآشپزهای ایرانی است که در حاشیه اجرای این نمایشگاه به عنوان سه رویداد مهم در توسعه صنعت گردشگری کشور برگزار می شود.

مجری برگزاری این نمایشگاه نیز دراین نشست ایجاد فرصت های هم افزایی، ارتقاء سطح دانش و آگاهی، ارائه آخرین تجهیزات و خدمات گردشگری و معرفی و حمایت از محصولات خلاق در گردشگری را محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه برشمرد وگفت: درکنار رویدادهای اصلی، کارگاهها ونشست های تخصصی نیز درحاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش برپا خواهد شد.

عباس زینل نیا افزود: نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش ۳۰ اردیبهشت تا ۲ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۲۳ میزبان علاقمندان است و درخصوص حضور کشورهای خارجی در حال رایزنی با وزرات خارجه هستیم.وی تصریح کرد: ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی گردشگری از بهمن سال گذشته آغاز به کار کرده است و تلاش می شود با حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش و در سایه مشارکت وهمکاری بخش خصوصی شاهد برگزاری رویدادی متفاوت درحوزه گردشگری درکشور باشیم.

درپایان این نشست پس از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران، از پوستر نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش و پوسترهای سمپوزیوم هتلداران و گردهمایی سرآشپزهای ایرانی رونمایی شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش