شما اینجا هستید
اجتماعی » اطلاعیه جذب نیرو جهت حفاظت فیزیکی پلاژ بانوان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، این شرکت با هدف تکمیل نیروی انسانی در مجموعه پلاژ بانوان از بین متقاضیانی که واجد شرایط زیر هستند ۱۰ نفر از بانوان را جذب می کند.

بخش اول – شرایط اختصاصی داوطلبان:
۱- دارا بودن حداقل قد ۱۶۰ سانتی متر (بدون کفش) الزامی است.
۲-  دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۳۰ سال سن الزامی است. ضمنا حداکثر تا ۵ سال سابقه بیمه به حداکثر سن اعلام شده، اضافه می گردد.
۳-  داشتن سلامت جسمی و دارا بودن تناسب اندام، آمادگی جسمانی، قدرت بدنی و سلامت روان برای انجام وظایف محوله.
۴-  دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و حداکثر مدرک تحصیلی کارشناسی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد. لازم به ذکر است داوطلبان در زمان ثبت نام، می بایست فارغ التحصیل بوده و گواهینامه موقت فراغت از تحصیل یا دانشنامه مدرک تحصیلی در سطح کاردانی و یا کارشناسی ارایه نمایند.  داوطلبان دارای مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده و همچنین مدارک معادل و افتخاری ، برای شرکت در مصاحبه و استخدام ، مجاز نمی باشند.
۵- دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه سکونت در کیش (ارائه کارت کیشوندی و یا مدارک سکونت والدین یا همسر).

بخش دوم – شرایط عمومی داوطلبان
۱- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲-  اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی.
۳-  التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و قرص های روان گردان.
۵-  نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
۶- عدم وجود هرگونه ممنوعیت بکارگیری هم چون عدم محکومیت به مجازات های اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی توسط آراء مراجع قضایی و یا قانونی ذیصلاح.
۷- داوطلبان استخدام، در زمان ثبت نام نباید جزء نیروهای باز خرید خدمت باشند.
۸- به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاه های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می باشند، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه های اجرایی باشند.
توضیح : مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده می باشد.

بخش سوم – تذکرات و یادآوری های مهم
۱-  چنانچه در هر مرحله از فرآیند جذب، بکارگیری، استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارایه شده و یا اظهارات داوطلب، خلاف واقع بوده و با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد، از ادامه فرآیند بکارگیری، حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۲- کسب بالاترین حد نصاب و امتیاز در فرآیند جذب، هیچگونه حق بکارگیری و استخدام برای داوطلب ایجاد نمی کند. پذیرش نهایی، منوط به تطبیق مدارک و شرایط و موفقیت داوطلبان در مراحل گزینش شامل معاینات پزشکی و اخذ تاییدیه های لازم از مراجع ذیصلاح خواهد بود.
۳- حضور متقاضی در مراحل جذب، به منزله استخدام قطعی ایشان نبوده و افرادی که پس از موفقیت در مراحل جذب انتخاب شوند؛ به مدت سه ماه به صورت آزمایشی مشغول به کار خواهند شد و دوره آموزشی مرتبط را سپری خواهند کرد. متقاضیان در صورت قبولی در این دوره و هم چنین رضایت از عملکرد ایشان جذب خواهند شد.
۴- جذب به صورت مرحله به مرحله بوده و در صورتی که متقاضیان در مرحله قبلی پذیرفته شوند، مجاز به حضور در مرحله بعد خواهند بود. عدم شرکت در هر یک از مراحل جذب به منزله انصراف از تقاضا تلقی می گردد.
۵- افرادی که پس از طی مراحل جذب، موفق به قبولی نهایی شوند، در دفترخانه اسناد رسمی، متعهد و ملزم می گردند در حفاظت فیزیکی پلاژ بانوان، مشغول انجام وظیفه شوند و جابجایی ایشان به محلی دیگر امکان پذیر نمی باشد.
۶- افرادی که پس از طی مراحل استخدام، موفق به قبولی شوند؛ منزل مسکونی بر عهده خود ایشان بوده و سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه، تعهدی در خصوص اسکان کارکنان ندارد.
۷- ساعت کار کارکنان به صورت نوبت کاری و شیفت های چرخشی صبح تا شب می باشد.
۸- محل برگزاری مراحل جذب در جزیره کیش می باشد.
۹- مهلت ثبت نام از روز شنبه دوازدهم خرداد سال جاری آغاز شده و تا روز یک شنبه ۲۰ خرداد ادامه خواهد داشت .
۱۰- متقاضیان می بایست جهت تکمیل فرم ثبت نام حضوری به دفتر حراست واقع در ساختمان اداری معاونت ورزش و تفریحات سالم مراجعه نمایند.
۱۱- شماره تماس جهت کسب اطلاع: ۰۷۶۴۴۴۲۳۸۴۵

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش