شما اینجا هستید
اجتماعی » تعامل شرکت عمران، آب و خدمات با نیروی انتظامی کیش ضامن حفظ نظم و امنیت کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات، صبح  چهارشنبه نهم خرداد سرهنگ”سید مسعود میر حسینی” معاون عملیات و رئیس پلیس پیشگیری ، سرهنگ محمد زنگانه معاون فرهنگی و اجتماعی، سرهنگ مهدی توانگر رییس پلیس راهور و سرگرد بابایی رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش با محمد مهدی احمدی سرپرست این شرکت دیدار وگفتگو کردند.
بر اساس این گزارش محمد مهدی احمدی، سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات در این دیدار شهروندان را بهترین ناظر برای ارزیابی عملکرد مدیران دانست و اظهار داشت: فرهنگ ترافیکی و نظم و امنیت مثال زدنی کیش بیانگر مسئولیت پذیری نیروهای نظامی و انتظامی و ارتباط موفق آنان با شهروندان و نهادهای اجرایی است.
وی با تاکید بر ضرورت تعامل گسترده با فرماندهی انتظامی ویژه کیش در جهت بهبود فضای کار و فعالیت  جزیره کیش گفت: مردم انتظار دارند تا نتیجه تلاش های حوزه مدیریت شهری را در بطن جامعه و سطح شهر مشاهده کنند و ما نیز ملزم به پیگیری مطالبات شهروندان و پاسخگویی به افکار عمومی هستیم.
وی با اشاره به فرسودگی برخی زیرساخت های شهری ، ساماندهی سواحل و بهسازی برخی فضاهای ناکارآمد شهری به ویژه در نوار گردشگری و مرکز شهر و بهسازی اماکن و تجهیزات  ورزشی را از مهم ترین برنامه های شرکت عمران، آب و خدمات برشمرد.
سرهنگ”سید مسعود میر حسینی” معاون عملیات و رئیس پلیس پیشگیری نیز با تبریک انتصاب سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات ،همکاری گسترده نیروی انتظامی با شرکت را برای شناخت مشکلات حوزه شهری و برقراری نظم و امنیت ضروری دانست.
وی با بیان اینکه زحمات خدمتگزاران صدیق و مردمی که در ادوار گذشته برای توسعه این جزیره تلاش کرده اند در خاطر شهروندان فرهیخته کیش ماندگار خواهد بود ابراز امیدواری کرد سوابق کاری و تجربیات سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات منشاء فعالیت های اثربخش در حوزه شهری و تامین رفاه بیشتر شهروندان باشد.
تقویت ارتباطات شرکت عمران، آب و خدمات با شهروندان با هدف تسریع روند رسیدگی به درخواست ها و شناسایی مشکلات شهری ، بهسازی برخی فضاهای شهری با هدف ایمن سازی محیط و استفاده بهینه از امکانات موجود در جهت نگاهداشت بهتر تجهیزات اماکن عمومی از دیگر مواردی بود که در این نشست

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش