ماه: خرداد 1403
واکنش وزارت راه به ماجرای بلیت هواپیما/ شرمنده مردم شدیم!

مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی در توییتی از سلب اختیار این وزارتخانه در قیمت گذاری بلیت هواپیما خبر داد و گفت که در این ماجرا لحظه ای از دفاع از حقوق شهروندان عقب ننشستیم، اما شرمنده شدیم.

کسب مقام اول مسابقات قهرمان کشوری تیراندازی با کمان پیشکسوتان توسط کماندار جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، علی مرزوقی عضو تیم منتخب تیراندازی با کمان کیش موفق به کسب مقام اول مسابقات قهرمان کشوری تیراندازی با کمان پیشکسوتان کشور شد. این مسابقات در تاریخ ۲۵ خردادماه ۱۴۰۳ به میزبانی شهر تهران برگزار […]

استقرار ۲ دفتر نمایندگی سیپاد در جزیره کیش

با استقرار 2 دفتر نمایندگی سیپاد در جزیره کیش روند نصب این دستگاه بر روی خودروهای دیزلی تسهیل شد.

طرح عید تا عید ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در کیش

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ویژه کیش از اجرای طرح تخفیف ترخیص وسایل نقلیه توقیفی از عید سعید قربان تا عبد سعید غدیرخم در جزیره کیش خبر داد.

کاهش آسیب های اجتماعی با افزایش نرخ ازدواج و فرزندآوری در کیش

نخستین جلسه کمیته راهبردی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در کیش با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نرخ ازدواج و فرزندآوری برگزار شد.

پایان مسابقات قهرمان کشوری و انتخابی تیم ملی شنای آبهای آزاد بزرگسالان در کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش مسابقات قهرمان کشوری و انتخابی تیم ملی شنای آبهای آزاد بزرگسالان باحضور برترین شناگران ایران در تاریخ ۲۹ خردادماه ۱۴۰۳ به میزبانی جزیره زیبای کیش برگزار گردید. در این رویداد یکصد ورزشکار در قالب ۱۴ […]

قیمت بلیت هواپیما شناور می‌شود

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، گفت: طی روز‌های آینده شرکت‌های هواپیمایی در قیمت بلیت هواپیما بازنگری خواهند کرد و پس از آن نرخ‌های جدید اعلام می‌شود.

جلسه هماهنگی برای پیشگیری از بیماری های منتقله از آب و غذا در کیش برگزار شد

اسدالله احمدی، رئیس مرکز بهداشت کیش در این جلسه با اشاره به گرم شدن هوا، بر لزوم تشدید برنامه های پیشگیری و کنترل بیماری های منتقله از آب و غذا تاکید کرد. وی گفت: با گرم شدن هوا، خطر رشد و تکثیر میکروب ها در آب و غذا افزایش می یابد. این امر می تواند […]

تشکیل اولین کمیسیون تشخیص نوع و تعیین شدت معلولیت سال ۱۴۰۳ در اداره بهزیستی کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی منطقه آزاد کیش اولین کمیسیون پزشکی تشخیص نوع و تعیین شدت معلولیت در سال ۱۴۰۳ در اداره بهزیستی کیش تشکیل شد.

ثبت ماهانه سی عمل زایمان در بیمارستان کیش

رئیس مرکز بهداشت کیش گفت: هر ماه در حدود سی عمل زایمان در بیمارستان کیش ثبت می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش