روز: 19 تیر 1403
عزم جدی سازمان منطقه آزاد کیش و تورگردانان و چارترکنندگان برای افزایش پروازها در فستیوال تابستانی کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از هم افزایی خوب ایجاد شده بین بخش خصوصی تورگردان و سازمان به عنوان ظرفیتی برای افزایش پروازها در جهت توسعه گردشگری در تابستان یاد کرد.

۵۵ پرواز روزانه و جابجایی روزانه ٩ هزار مسافر از فرودگاه امام در مسیر ترکیه

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی با انتقاد از مخالفان انتقال پروازهای مهرآباد به فرودگاه امام گفت: فرودگاه های بین المللی در تمام دنیا همزمان پرواز داخلی و خارجی انجام می دهند.

برخورد پرنده با شبکه هوایی، سرقت کابل و رطوبت بالا از دلایل قطعی برق در کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت آب و برق کیش، با تغییر ساختار برق رسانی به منطقه فاز ۳ صدف از شبکه زمینی به شبکه هوایی در فصل گرم تابستان و وجود زیاد پرنده در‌ منطقه بازیافت، عواملی همچون برخورد پرنده با شبکه هوایی، سرقت کابل و رطوبت […]

واردات بدون انحصار خودرو به منطقه آزاد کیش

مدیر توسعه تجارت و امور گمرکی منطقه آزاد کیش با اشاره به نبود انحصار در واردات خودرو از تداوم شماره گذاری خودرو‌های وارداتی خبر داد.

برگزاری دوره مربیگری  درجه D فوتبال آسیا در کیش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، به همت هیات فوتبال و با همکاری معاونت ورزش و تفریحات سالم کیش، دوره مربیگری کلاس D از تاریخ  ۱۲ الی ۱۸ تیرماه ۱۴۰۳  به مدت یک هفته در جزیره کیش برگزار شد.  این دوره […]

فراخوان ثبت نام عکاسان در چهارمین عکسواره محرم جزیره کیش

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حفظ و اشاعه فرهنگ عزاداری عاشورای حسینی فراخوان ثبت نام در چهارمین عکسواره محرم را منتشر کرد.

تقویت گردشگری ورزشی با حفظ و توسعه زیرساخت های ورزش در کیش 

محمد مهدی احمدی در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت ورزش و تفریحات سالم  بر ضرورت استفاده بهینه از امکانات موجود و تدوین برنامه راهبردی با هدف توسعه گردشگری ورزشی تاکید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش