شما اینجا هستید
اجتماعی » هدف پلیس در نوروز ۱۴۰۲ امنیت پایدار و خدمات مناسب تر است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، سرگرد ” محمد زنگانه” در تشریح جزئیات این خبر گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان و گردشگران ۴ ایستگاه نوروزی که در نقاط شلوغ جزیره مستقر گردیدند تا در کمترین زمان ممکن به آنان خدمات ارائه بدهند.

وی افزود: گشت های خودرویی، موتوری در ایام نوروز تقویت شده اند و علاوه بر این به منظور ارتقاء امنیت و گشت های آشکار از امروز گردشگران و کیشوندان شاهد گشت های پیاده در کنار سواحل خواهند بود.

زنگانه گفت: ایستگاه های نوروزی در چهار نقطه شلوغ و پرتردد جزیره ” کشتی یونانی، اسکله تفریحی، ساحل مرجان و ورودی بندرگاه خودرویی” مستقر شده اند که به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات هستند.

سرگرد زنگانه همدلی و هم افزایی، رفتار مناسب با مردم و رعایت حقوق شهروندی را اولویت محوری پلیس و دیگر دستگاه های خدمات رسان در اجرای مناسب قرارگاه نوروزی بر شمرد و اظهارداشت: بی تردید همدلی و هم افزایی در ارتقاء امنیت و آرامش به مسافران و مردم می تواند مؤثر باشد و کمک کند تا خانواده هایی که به مسافرت های نوروزی می روند، از امنیت پایدار و خدمات مناسب برخوردار باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطرنشان کرد: بی تردید نقش سایر دستگاه های حوزه نظم و امنیت در کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی، نقشی انکار ناپذیر است و همان‌ گونه که پلیس متولی ایجاد و ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه است، دستگاه های امدادی وخدمت رسان نیز با اقدامات اجرایی خود، می توانند در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان در بستر تعامل هدفمند با پلیس، گامهای موثر و راهگشایی را بردارند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش