روز: 3 فروردین 1402
رشد ۶ درصدی ورود گردشگران نوروزی به جزیره کیش

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی کیش از رشد 6 درصدی ورود گردشگران به جزیره خبر داد.

نرخ کرایه حمل و نقل عمومی کیش تغییر نکرده است

مدیر حمل و نقل عمومی کیش از تغییر نکردن نرخ کرایه حمل و نقل کیش در نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: تا پیش از تایید نهایی و اعلام نرخ ها، رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی ملزم به رعایت قانون و پرهیز از افزایش نرخ هستند.

اجرای برنامه فرهنگی و هنری “دلتون شاد” در جزیره کیش

برنامه "دلتون شاد" با هدف ایجاد شور و نشاط میان خانواده های ساکنان جزیره به ویژه گردشگران هر شب ایام نوروز در پارک مرجان برگزار می شود.

نمایشگاه بهارانه کیش میزبان گردشگران نوروزی از سراسر کشور

نمایشگاه بهارانه همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری هر شب از ساعت 17 تا 1 بامداد در باغ راه جزیره کیش میزبان ساکنان جزیره و گردشگران نوروزی است.

با تساهل مدیریتی، حریم‌های دینداری را به مسلخ نبرید

هاشمی گلپایگانی تأکید کرد: فرهنگ را تجاری‌سازی نکنید و مرز‌های فرهنگی را در مناطق آزاد تجاری به ثمن‌بخس به حراج نگذارید و با تساهل و تسامح مدیریتی، حریم‌های دینداری را به مسلخ نبرید، نکند چهره کریه امروز ابتذال در بعضی از مناطق آزاد فردای شهر‌های جامعه ما را رقم زند.

درخشش شطرنج باز نوجوان کیش در مسابقات بین المللی خاوران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، بردیا جهان تیغی شطرنج باز نوجوان کیش موفق به کسب عنوان نفر برتر زیر ۱۶ سال مسابقات بین المللی شطرنج جام خاوران در شهر بیرجند گردید.  هفتمین دوره از رقابت های بین المللی شطرنج جام خاوران  با حضور ۳۵۱ ورزشکار از ۱۰ کشور و ۲۱ استان در دو […]

تقدیر امام جمعه کیش از شرکت عمران، آب و خدمات برای نشاط فضای شهری کیش

امام جمعه کیش : کارنامه موفق و قابل تقدیر شرکت عمران، آب و خدمات درزمستان 1401 موجب پویایی و نشاط فضای شهری کیش در آستانه نوروز شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش