روز: 28 اردیبهشت 1402
کیش عاری از سرقت‌های خشن

رییس پلیس پیشگیری و عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به اقتدار پلیس در این جزیره گفت: همکاری تنگاتنگ مردم با تامین کنندگان امنیت سبب شده تا جرائم مربوط به سرقت‌های خشن در کیش همواره صفر باشد.

مسابقات کشوری شنای آب های آزاد صبح امروز برگزار شد

مسابقات کشوری شنای آب های آزاد صبح امروز از اسکله آوای خلیج فارس تا ساحل مارینا برگزار شد.

پرونده ماهیگیران در بازی های ساحلی کیش گیمز بسته شد

سومین روز مسابقات ماهیگیری ورزشی بازی های ساحلی کیش «کیش گیمز ۲۰۲۳» در ماده «ترولینگ» و در محل مجموعه دریایی مارینا دنبال شد که پس از ۶ ساعت تلاش ماهیگیران، استان های اردبیل و خراسان رضوی سکوهای قهرمانی را از آن خود کردند.

قدر سیم‌کارت ۰۹۳۴ را بیشتر بدانید و آن را به عنوان سیم‌کارت اصلی خود قرار دهید

رئیس هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش، تاکید کرد: کیش تل در سال‌های گذشته به دلیل کوتاهی و سهل انگاری برخی از مدیران و کم توجهی به این سرمایه ارزشمند در منطقه آزاد کیش، از جایگاه شایسته خود بازمانده است که البته برنامه‌ریزی‌هایی با هدف نائل شدن این اپراتور به جایگاه و موقعیت شایسته‌اش صورت گرفته است تا مجددا این اپراتور به جایگاه اصلی‌اش در سیاستگذاری های کلان ارتباطی بازگردد.

اتصال فیبر نوری جزیره هندورابی به کیش

پروژه اتصال فیبر جزایر ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک به سرزمین اصلی و هندورابی به کیش، یکی از پروژه‌هایی بود که دیروز به مناسبت روز ارتباطات توسط رئیس‌جمهور با اعتباری بیش از ۱۷۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. این پروژه برای بهبود برقراری ارتباطات بین جزایر ایران در خلیج‌فارس و سرزمین اصلی اجرا شده است […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش