روز: 10 اردیبهشت 1402
کاخ نخست وزیری کیش ثبت ملی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از تسنیم، محمد محسنی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان در جمع خبرنگاران ‌اظهار داشت: کاخ نخست وزیری کیش، پل آب بر سرچاهان، عمارت پنج دری مارم و شهر تاریخی سیبه در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیدند. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع […]

اعلام ویژه برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم در جزیره کیش

مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای ویژه برنامه های هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم در جزیره کیش خبر داد.

جلسه هماهنگی جشنواره فوتبال پایه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فوتبال پایه روز گذشته در محل دفتر هیئت فوتبال کیش برگزار شد. در این جلسه که با حضور نمایندگان مدارس فوتبال کیش و مسئولین هیئت فوتبال و کمیته جوانان و استعدادیابی برگزار شد، در […]

روایت کتاب‌ها از کهن‌ترین دریای پارس

دهم اردیبهشت روز ملی خلیج‌فارس یادآور رشادت‌های سپاه ایران به رهبری امام قلی‌خان و نجات هرمز از چنگال پرتغالی‌هاست. این گزارش به معرفی تازه‌های کتاب در مورد خلیج‌فارس می‌پردازد.

۱۰ فیلم مهم سینمای ایران در دل «خلیج فارس»

خلیج فارس همواره مکانی جذاب برای فیلمسازان بزرگ بوده است. تعداد زیادی از کارگردان‌های مطرح کشور آثاری ساختند که خلیج همیشگی فارس از لوکیشن‌های اصلی آن بوده است.

توقیف موتورهای شارژی ویژه فاقد کلاه ایمنی و پلاک درکیش / سامانه پلاک دهی موتورشارژی فعال است

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه سامانه پلاک دهی موتورشارژی فعال است، ازطرح ویژه توقیف موتورهای شارژی فاقد پلاک و عدم استفاده از کلاه ایمنی درکیش خبرداد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش