روز: 5 خرداد 1402
امضای تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد کیش و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی

سازمان منطقه آزاد کیش و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در زمینه توسعه گردشگری و طراحی سفرهای ارزان و مناسب خانواده ها تفاهم نامه امضا کردند.

پرونده تنیس ساحلی بسته شد/ طلای کیش گیمز بر گردن بازگیر‌ و بنده نژاد

سومین روز مسابقات تنیس بازی های ساحلی کیش «کیش گیمز ۲۰۲۳» با دیدار نهایی بین تیم های امیر علی بنده نژاد و مهدی بازگیر، و مسعود کمالی و سالار ریاحی ادامه یافت که در نهایت بازگیر ‌و بنده نژاد بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات تکیه زدند.

کارگروه تنقیح قانون مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شد

کارگروه تنقیح مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی با مشارکت معاونت حقوقی ریاست جمهوری، معاونت تقنین مجلس شورای اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی به سرپرستی مدیرکل حقوقی و تقنینی دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

تشکیل ۲۵ پرونده اوتیسم در کیش

عضو انجمن اوتیسم جزیره کیش از تشکیل ۲۵ پرونده برای افراد مبتلا به این بیماری خبر داد.

راه اندازی سامانه ثبت ایده ها

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش از راه اندازی سامانه ثبت ایده ها با جمع آوری اطلاعات در روزهای آینده خبر داد

اعزام مجید خوبیاری به دوره داوری بین المللی ووشو در اندونزی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران آب و خدمات مجید خوبیاری به دعوت فدراسیون جهانی ووشو جهت شرکت در دوره داوری بین المللی ووشو عازم کشور اندونزی می شود. این دوره از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ به میزبانی کشور اندونزی برگزار خوهد شد. گفتنی است مجید خوبیاری […]

رونمایی از سامانه جامع فروش خدمات گردشگری در کیش

سامانه فروش و نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری، با هدف تسهیل دسترسی گردشگران به اطلاعات مورد نیاز این حوزه، در سالروز آزادی خرمشهر رونمایی شد.

پرواز کیش به دبی هر هفته در روزهای دوشنبه و پنجشنبه/بلیط فروشی شروع شد

معاونان بازرگانی شرکت هواپیمایی کیش از آغاز فروش بلیت رفت و برگشت کیش – دبی از پنج شنبه 4 خرداد 1402 خبر داد .

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء‌(ص) هیچ قراردادی برای ساخت مسکن در کیش ندارد

روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اعلام کرد: این مجموعه هیچ قراردادی در خصوص ساخت واحد مسکونی برای شاغلان در کیش ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش