روز: 9 آبان 1402
نقش نوآوری در توسعه مناطق آزاد

در سال های اخیر، مناطق آزاد به عنوان کاتالیزور قدرتمندی برای رشد اقتصادی و سرمایه گذاری خارجی ظاهر شده اند. این مناطق تعیین‌شده، معمولاً در نزدیکی بنادر یا فرودگاه‌ها و گاها مرزها قرار دارند و طیف وسیعی از مشوق‌ها و مزایا را برای جذب مشاغل داخلی و بین‌المللی ارائه می‌دهند. در حالی که مناطق آزاد مزایای مختلفی مانند معافیت‌های مالیاتی، مقررات ساده و پشتیبانی لجستیکی را ارائه می‌کنند، نقش نوآوری در این مناطق برای موفقیت بلندمدت و توسعه پایدار آنها بسیار مهم است.

نظارت مستمر کارشناسان بهداشت محیط کیش بر نحوه تهیه و توزیع مواد غذایی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اماکن عمومی

مهندس احمدی، سرپرست بهداشت کیش  گفت: به منظور حفظ سلامت عموم، کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت بر نحوه تهیه و توزیع مواد غذایی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اماکن عمومی به طور مستمر نظارت دارند. وی افزود: ۴۳۰ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، ۱۸۶ مورد بازدید از اماکن عمومی، […]

علی اصغر کمالی به عنوان “سرپرست مدیریت حسابرسی مالیاتی منطقه آزاد کیش منصوب شد

با حکمی از سوی مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان؛ علی اصغر کمالی به عنوان "سرپرست مدیریت حسابرسی مالیاتی منطقه آزاد کیش منصوب شد.

یه زودی بهره برداری از بازار مولتی برند پدیده کیش آغاز می شود

علی موقر، مدیرعامل شرکت افسانه سازان آینده کیش: عملیات ساختمانی بازار مولتی برند قلعه در کیش تا نیمه آذرماه 1402 به پایان می رسد.

آسیب مدیران پروازی به کیش/ چرا در انتخاب مدیران بومی تعلل می شود؟!

در حالی که تنها ۴ ماه به عید نوروز زمان باقی مانده است و از اکنون باید برنامه ریزی و تشکیل کارگروه های ویژه سال نو انجام شود، شنیده ها حکایت از تغییرات مهم در یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و آمدن یک مدیر جدید پروازی و نا آشنا به کیش […]

مشارکت شهروندان درمدیریت شهری ضامن حفظ انضباط کیش

جلسه هم افزایی مدیریت حمل و نقل عمومی ، بحران و پدافند غیرعامل و اداره اجرائیات شرکت عمران، آب و خدمات با نیروی انتظامی و پلیس راهورکیش برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش