روز: 18 آبان 1402
مدال طلای آسیا بر گردن دونده کیشوند

مسعود بهرامی، دونده کیش نشان طلای رشته ۱۰۰ متر مسابقات دو و میدانی قهرمانی پیشکسوتان آسیا به میزبانی کشور فیلیپین را کسب کرد.

حمل و نقل رایگان و برنامه های ورزشی متنوع در گرامیداشت روز کیش

ارائه خدمات حمل و نقلی رایگان ، اجرای 12 برنامه ورزشی مفرح و رونمایی از دو طرح زیست محیطی از جمله برنامه های گرامیداشت روز کیش است.

معافیت جزایر کیش و قشم از بخشنامه ممنوعیت واگذاری پروازهای چارتری در مسیرهای داخلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، طبق اعلام روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش با پیگیری های مکرر شرکت هواپیمایی کیش در جهت راه اندازی مجدد پروازهای چارتری در مسیرهای داخلی به ویژه مسیرهای منتهی به جزیره کیش و قشم و با مساعدت وزیر راه و شهرسازی و همکاری سازمان هواپیمایی کشوری؛ […]

انتصاب رئیس هیات ووشو جزیره کیش به عنوان عضو کمیسیون ورزشکاران فدراسیون ووشو

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، سهیلا منصوریان رئیس هیات ووشو کیش در حکمی از سوی فدراسیون ووشو به عنوان عضو ثابت کمیسیون ورزشکاران فدراسیون ووشو منصوب شد. کمیسیون ورزشکاران فدراسیون ووشو متشکل از ۷ نفر می باشد که جزیره کیش […]

«کیش اینوکس» یک فرصت استثنایی برای تجار و بازرگانان است

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش گفت: «کیش اینوکس» یک رویداد بی بدیل و مهمترین اتفاق اقتصادی کشور است که با محوریت کیش و مناطق آزاد رقم خورده است.

واگذاری سهام کیش ایر از طریق بازار سرمایه به تعاونی‌ها و خریداران با اهلیت

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سهام شرکت هواپیمایی کیش به زودی از طریق بازار سرمایه به تعاونی‌ها و خریداران با اهلیت واگذار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش