روز: 23 اسفند 1401
رژه خودرویی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کیش در آستانه سال نو

رژه خودرو‌های سنگین و سبک آتش‌نشانی در آستانه سال نو و آخرین چهارشنبه سال در کیش برگزار شد.

به وقت ۴ سالگی…

۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ بود که به صورت رسمی و بعد از یکسال انتظار، مجوز فعالیت پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد و اینک در چهارمین سالگرد شروع رسمی فعالیت هستیم. نزدیک به ۱۵۰۰ روز پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته ایم. با صرف […]

اعمال محدودیت های ترافیکی چهارشنبه آخر سال در کیش

رئیس پلیس راهور کیش به منظور پیشگیری هرگونه وقوع حادثه ناگوار ، از محدودیت ترافیکی در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.

برگزاری نشست خبری کمیته بحران ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی

تامین سوخت، تکمیل ذخائر آب نیروگاه ها، افزایش ظرفیت تصفیه فاضلاب همچنین تدابیر لازم جهت تعبیه چادر های اسکان اضطراری در نشست خبری دبیر کمیته بحران ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی 1402 مورد بررسی قرار گرفت.

کشف بیش از ۴۰ هزار بسته وسایل غیرمجاز آتش بازی در کیش

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اشاره به برخورد با افراد خطرآفرین در آخرین چهارشنبه سال، از کشف بیش از 40 هزار بسته وسایل غیرمجاز آتش بازی در کیش خبر داد.

پلیس کیش امسال یک هزار و ۲۱ طرح انتظامی اجرا کرد

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: پلیس این جزیره در سال جاری برای انضباط بخشی در بخش های مخلتف ماموریتی خود یک هزار و ۲۱ طرح اجرا کرد.

استقبال از رویداد بازی‌سازی رایانه‌ای در کیش

رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر از استقبال دانشجویان و دانش‌آموزان از رویداد بازی‌سازی رایانه‌ای کیش خبر داد.

مسافران نوروزی در چاه هوایی

باوجود اینکه تا هفته اول اسفند، بزرگ‌ترین مشکل متقاضیان سفرهای نوروزی کمبود شدید و در بسیاری از مسیرها، نبود بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس بود، اکنون متقاضیان وسایل حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه در بخش هوایی با چالش‌‌‌های جدیدی مواجه شده‌‌‌اند. بلیت هواپیما عمدتا به‌‌‌شکل گروهی و تور به‌‌‌فروش می‌‌‌رسد و آن حداقل بلیت انفرادی نیز به‌‌‌صورت […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش