ماه: آبان 1402
قالیباف: هیچ هواپیمای خارجی نمی‌تواند در خطوط داخلی پرواز کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ هواپیمای خارجی در داخل کشور بیش از ۶۰ ساعت نمی‌تواند باقی بماند لذا پرواز آنها در خطوط داخلی غیر ممکن است.

اجرای نمایش « چیزهایی که پشت در سردخانه جا می ماند» از کیش در نخستین روز سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان

نمایش « چیزهایی که پشت در سردخانه جا می ماند» به نویسندگی محسن زمانی و کارگردانی مهتاب تبریزی از جزیره کیش است به عنوان سومین نمایش صحنه ای در نخستین روز جشنواره، در فرهنگسرای طوبی به روی صحنه رفت.

پنج پرواز فرود آمده در شیراز به «کیش» بازگشت

 مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش گفت: پنج پروازی که به دلیل شرایط جوی نامساعد به جای فرودگاه کیش در فرودگاه شیراز به زمین نشسته بودند، در سلامت کامل در فرودگاه کیش فرود آمدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش «نصراله زمانی» در گفت و گو با  ایرنا در رابطه با این اتفاق، اظهار کرد: حوالی […]

برنامه‌هایی را برای ارزان‌تر کردن سفر  به کیش و قشم دنبال می‌کنیم

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: برنامه‌هایی را برای ارزان‌تر کردن سفر دنبال می‌کنیم. به‌طور مثال برنامه‌‌ای داریم به نام «ماه عسل» که شامل تخفیف سفر و اقامت در مناطق آزاد برای زوج‌هایی است که به‌تازگی ازدواج کرده‌اند. این برنامه کم‌وبیش در حال اجراست، ولی پیگیر این هستیم آن را توسعه دهیم.

شرایط جوی نامساعد پنج پرواز کیش را در شیراز به زمین نشاند

پنج پرواز به مقصد کیش امروز به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوا در فرودگاه شهید دستعیب شیراز به زمین نشستند.

دامنه تغییرات به مدیران ارشد دانشگاه صنعتی شریف رسید

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پردیس کیش دانشگاه شریف همچنان قربانی می گیرد. سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از انتصاب سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبر داد.

بیمارستان کیش شعبه منتخب وزارت بهداشت برای توزیع داروی بیماری های خاص

داروخانه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، به عنوان داروخانه منتخب، تائیدیه های لازم در راستای توزیع داروهای بیماری های خاص را به خود اختصاص داد.

صنعت گردشگری چاه نفت آینده کشورهای جهان است

در روزگار پیش از انقلاب و با خریدن کشتی های تفریحی"رافائل" و "میکل آنژ" از ایتالیا قرار بود وزیران و دست اندر کاران دولت امیرعباس هویدا نخست وزیر پیشین، دست از آبادانی بیشتر شمال سرسبز بردارند و در جنوب بندرهای نخودی رنگی چون بوشهر را از اندوه جانکاهی که حتا در درازنای تاریخ جگر فایز دشتستانی را نیز سوزاند به گلستان سعدی شیراز تبدیل کنند.

شینگن خلیج فارس / طرح ویزای مشترک ۶ کشور عربی / اجرا از سال آینده

این ویزای مشترک شامل 6 کشور "کویت، عربستان سعودی، بحرین، قطر، امارات و عمان" می شود.

پایان عملیات لایروبی بندر چارک و رسیدن به عمق ۷ متر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت‌الله محمدی عصر یکشنبه ۲۸ آبان در مصاحبه با خبرنگاران از پایان یافتن عملیات لایروبی در بندر چارک و امکان پهلوگیری شناورهایی با ظرفیت ۵ هزار تن در این بندر خبر داد. وی ادامه داد: […]

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش