روز: 7 بهمن 1402
یادداشت جعفر آهنگران برای پاس داشت مسیح اله صفا

مرد با صفای جزیره را اگر “مسیح کیش” بنامم شاید توانسته باشم به نوبه ی ناچیزم از او که تمام توان اش حتی جوانی اش را به پای کیش گذاشته، قدری قدردانی کرده باشم ….؛ رادمردی که وقتی حرف از کیان کیش عزیز به میان می آمد؛ سخنی به گزاف می شنید؛ به کنایه هم […]

دنیا به کدام سمت می‌رود؟

محمود سریع‌القلم، استاد علوم سیاسی و روابط بین‌الملل گزارش جامعی از داوس ۲۰۲۴ در سایت خود منتشر کرده است. او تنها شخصیت ایرانی است که صرفا به دلیل جایگاه علمی که دارد هر ساله به این اجلاس دعوت می‌شود. این گزارش اهمیت ویژه‌ای برخودار است و دارای نکات خاص است.

کسب عنوان آقای فیزیک کلاسیک کشور توسط ورزشکار پرورش اندام کیش

نفرات برتر اولین دوره مسابقات آزاد کشوری آقای فیزیک و فیزیک کلاسیک ایران در کرمانشاه معرفی شدند.

تقدیر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از تلاش‌ها و خدمات ارزنده مسیح الله صفا

رحیم سرهنگی از تلاش‌ها، خدمات ارزنده و حضور موثر مسیح الله صفا به عنوان عضو هیات مدیره و رئیس جامعه هتلداران کیش در نزدیک به سه دهه گذشته و همراهی و همدلی‌ با سازمان منطقه آزاد کیش تقدیر کرد.

خط پروازی مستقیم از مبداء ایروان به جزیره کیش برقرار می شود؟!!

هیات تجار ارمنستانی توافقنامه توسعه همکاری های چندجانبه با فعالان بخش خصوصی کیش امضا می کنند.

۲ هزار و ۷۰۰ راکب موتور شارژی در کلاس‌های آموزشی پلیس کیش شرکت کردند

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه‌ ترخیص موتورهای شارژی در این جزیره بدون حضور راکبان آنها در کلاس‌های آموزشی ممکن نیست، گفت: تا به امروز نزدیک ۲ هزار و ۷۰۰ نفر در ۱۷ جلسه آموزشی پلیس در این راستا شرکت کردند.

۱۰۳هزارمیلیارد تومان از املاک مناطق آزاد را به سبد بیت‌المال برگرداندیم

سعید محمد، فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیاء، دبیر پیشین شورایعالی مناطق آزاد و کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ می گوید: دولت از همان ابتدا که شکل گرفت، واقعا برای پذیرش این مسئولیت آمادگی نداشت و از قبل برنامه ریزی نکرده بود و کلا جریانات سیاسی ما کادرسازی ندارند، به این فکر نمی کنند که افرادشان را در جاهای مختلف قرار دهند، آموزش ببیند و در وزارتخانه های مختلف کار یاد بگیرند تا وقتی که فرمان به دستشان افتاد بتوانند حرکت و برنامه ریزی کنند و افرادشان با هم همسو باشد.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش