روز: 24 بهمن 1402
پوشش ۱۰۰ درصدی واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال اتباع غیر ایرانی در کیش

رئیس مرکز بهداشت کیش گفت: در مرحله دوم واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در کیش ۲ هزار و ۸۷۰ کودک ایرانی و غیر ایرانی زیر ۵ سال بر علیه بیماری فلج اطفال واکسینه شدند.

توسعه و پیشرفت بندر چارک با حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش

امام جمعه اهل سنت شیبکوه با بیان این که هدف غائی دولت مردمی جلب رضایتمندی عموم مردم می باشد، گفت:خوشبختانه با اهتمام ویژه سازمان منطقه آزاد کیش بندر چارک در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.

جزیره کیش میزبان مسابقات پرورش اندام قهرمانى مردان جهان در سال ۲۰۲۴

نشست خبری و مراسم انعقاد تفاهم نامه برگزاری مسابقات پرورش اندام و فیتنس چلنج قهرمانی جهان به میزبانی جزیره کیش با حضور رافائل سانتونخا، رییس فدراسیون جهانی فیتنس و پرورش اندام(IFBB) و عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی ایران دوشنبه بیست و سوم بهمن در کیش برگزار شد و رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور از میزبانی کیش برای برگزاری مسابقات جهانی پرورش اندام، فیتنس و فیتنس چلنج مردان جهان در مهر ماه 1403 خبرداد.

برگزاری جلسه آموزشی در راستای پویش ملی تغذیه در مرکز بهداشت کیش

کارشناس تغذیه مرکز بهداشت کیش در این کلاس به بررسی باورهای غذایی غلط درمورد لبنیات و نمک پرداخت و تاکید کرد که به جای نمک دریا و انواع نمک های رنگی از نمک تصفیه شده ید دار استفاده شود .

احداث مرکز تکثیر ماهیان دریایی کیش با طرفیت ۲۰ میلیون قطعه ماهی

مدیرکل شیلات هرمزگان طی سفر به شهرستان پارسیان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان، رئیس حراست شیلات استان، رئیس اداره روابط عمومی، هماهنگی و امور شهرستانهای شیلات هرمزگان و رئیس شیلات شهرستان پارسیان از مرکز در حال احداث تکثیر ماهیان دریایی واقع در شهرستان پارسیان بازدید کردند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش