روز: 5 آذر 1401
شمارش معکوس افتتاح مجتمع مسکونی ۸۸ واحدی آبان در کیش

مجتمع مسکونی آبان با دارا بودن 88 واحد مسکونی تا پایان سال 1401 در جزیره کیش به بهره برداری می رسد.

جزیره کیش میزبان دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان ۲۰۲۴

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با مسئولان کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، بر ضرورت انسجام همگانی و تلاش مضاعف در جهت برگزاری شایسته دهمین دوره بازی های آسیایی نا شنوایان 2024 در کیش تاکید کرد.

کیش میزبان برگزاری جشنواره بزرگ ایران من

جشنواره بزرگ ایران من با هدف معرفی جاذبه های گردشگری کشور از یکم آذر در پارک ماهیگیر کیش آغاز شده و تا یک ماه ادامه خواهد داشت

برقراری دومین پرواز باری از استانبول به جزیره کیش

با استقبال و حمایت کسبه، تجار و بازرگانان منطقه آزاد کیش سه شنبه پانزدهم آذر دومین پرواز کارگو از استانبول به جزیره کیش انجام می شود.

بی اعتمادی سرمایه‌گذاران با حذف مشوق‌های مناطق آزاد

سرمایه گذاران در مناطق آزاد در حالی با حذف مشوق‌های مالیاتی مناطق آزاد از این مناطق رویگردان شده اند که بد نیست نگاهی به آسیب‌های این تصمیم داشته باشیم.

انتصاب مشاور و مسئول پیگیری ویژه سازمان منطقه آزاد کیش

با حکم مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا فاطمیان پور به عنوان مشاور و مسئول پیگیری ویژه سازمان منصوب شد.

فراخوان جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی کاربردی کیش

جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال 1401 آغاز شد

واکنش وزارت ورزش به عضویت کیش در مجمع فدراسیون‌ها

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در رابطه با عضویت هیأت‌های ورزشی کیش در مجامع فدراسیون‌های ورزشی با حق رای، گفت: این تصمیم پس از ابلاغ اصلاحیه آیین‌نامه نحوه فعالیت هیات‌های ورزشی استانی و شهرستانی اجرا می‌شود و در صورتی که نیاز باشد نیز اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی با تصویب هیات وزیران تغییر می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش