روز: 10 آذر 1401
افتتاح بخش مولکولی آزمایشگاه بهینه آزمای کیش

بخش مولکولی آزمایشگاه بهینه آزمای کیش یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در جزیره صبح پنجشنبه دهم آذر توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افتتاح شد.

۳۵۹ مسافر با شش پرواز از جزیره کیش به دوحه قطر سفر کردند

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، گفت: با برقراری شش پرواز ۳۵۹ مسافر از جزیره کیش به دوحه قطر و بالعکس برای تماشای مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی جابجا شدند.

بهره مندی مددجویان بهزیستی کیش از خدمات بیمه تکمیلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ابراهیم فرجادی رئیس اداره امور ایثارگران و ارتباطات مردمی سازمان با اعلام این خبر گفت: به دنبال پیگیری های اداره بهزیستی کیش در راستای رفاه حال مددجویان و با دستور مساعد مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان […]

محصول شرکت های دانش بنیان جزیره در اولویت خریدهای سازمانی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش صبح پنجشنبه دهم آذر در بازدید از شرکت دانش بنیان اسپید مارین کیش در جریان روند فعالیت های این شرکت در حوزه ساخت شناور های مختلف قرار گرفت.

ثبت یک هزار و ۲۹۵ مورد ابتلا به ایدز در هرمزگان/ ۷۴درصد مبتلایان به ایدز مرد و ۲۶درصد زن هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به شعار روز جهانی ایدز سال 1401 با عنوان " برابری دسترسی همگان به خدمات پیشگیری و تشخیص اچ آی وی " گفت: تاکنون تعداد یک هزار و 295  بیمار آلوده به ویروس اچ آی وی دراستان شناسایی شده است از این تعداد 575 نفرفوت نموده اند و تعداد474نفردرمراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی و مشاوره و تحت مراقبت ودرمان می باشند.   

باخت ایران در رقابت جذب توریست جام جهانی قطر

محسن قادری؛ کارشناس گردشگری و مدیرعامل گروه گردشگری گفت: بلیت پرواز به مقصد قطر هم با استقبال روبه‌رو نشد و بدین‌ترتیب ایران در سفر خروجی و سفر ورودی به جام جهانی قطر جا ماند و بسیاری از دفاتر خدمات مسافرتی باتوجه به هزینه‌کرد برای تبلیغات و... با زیان مواجه شدند علاوه بر اینکه سومین بازی ایران به عنوان یکی از ۳۲ تیم شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم پایان یافت و حتی یک تخت از گردشگری کیش و قشم رزرو نشد.

کاربرد بورس بین‌الملل در اقتصاد کشور

بورس بین‌المللی همان بازار بورس است که سهام‌های مختلف شرکت‌ها و ارز نیز در آن مبادله می‌شود.

برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس شطرنج در کیش

يك دوره مسابقات درون اردويي بوکس شطرنج وزن ٧٥ كيلو گرم در جزيره كيش برگزار خواهد شد و افراد برتر جهت شركت در مسابقات حرفه اي بوكس شطرنج به ميزباني شهر سن پترزيورگ روسيه اعزام خواهند شد

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش | نگاه متفاوت و تحلیلی به اخبار کیش